COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Zájezdy oceánie - výběr destinace


Zkušený průvodce zájezdu - záruka příjemně strávené dovolené na Novém Zélandu

Martin Slíva a paoušek kea | Nový Zéland

Zájezd kromě kvalitního programu dělá především průvodce. Jsme si toho plně vědomi. Je naší jednoznačnou prioritou patřit mezi absolutní špičku mezi průvodci, kteří žijí na Novém Zélandu, v tomto případě pravděpodobně jedinými česky mluvícími. Průvodci cestovní kanceláře True Travel Ltd procestovali celý Nový Zéland, samozřejmostí je dokonalá znalost prostředí a bohaté vlastní zkušenosti. 

Proč novozélandský (česky mluvící) průvodce?

 • neztrácíte drahocenný čas! Průvodce zná Nový Zéland jako své boty.
 • dobře se orientuje v historii i současném společenském dění na Novém Zélandu (publikujeme články na téma Nový Zéland).
 • zná faunu a flóru Nového Zélandu, rozpozná mnohé druhy rostlin a ptactva.
  Jako jediní česky mluvící mají průvodci CK True Travel možnost legálně průvodcovat po vybraných oblastech národních parků Mt Aspiring a Fiordland – díky koncesi udělené Odborem životního prostředí NZ (Department of Conservation / DOC) . I proto můžeme plně využít naše znalosti a vědomosti a přímo v terénu našim klientům ukázat místní unikátní ekosystém.
  CK True Travel současně vlastní licenci pro dopravu na většinu míst v rámci národních parků.Cechomor v Queenstown
 • Průvodce přiblíží politickou a hospodářskou situaci Nového Zélandu, poukáže na rozdíly a pojítka.
 • díky osobním zkušenostem dokáže improvizovat, např. nezaskočí špatné počasí, často je po ruce náhradní, rovnocenná varianta.
 • průvodce vyjde vstříc - dokáže se vcítit do potřeb cestovatelů, umí jednat s širokým spektrem lidí, nejsou cizí "people skills".
 • Nový Zéland je domovem průvodce, věnuje se mu jak profesně tak v rámci osobních zájmů. Není to jen jedna z mnoha průvodcovaných destinací, jak jinde bývá běžné.

Přečtěte si reference klientů z již uskutečněných zájezdů na Nový Zéland a do Austrálie.

Vyberte si poznávací zájezd na Nový Zéland

Exkluzivní dovolená s průvodcem šitá na míru?

Top