COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Plavba na kajaku - NP Abel Tasman

Národní park Abel Tasman

Když se na Novém Zélandu mluví o Národním parku Abel Tasman, vždy se mluví o slunečném počasí, úchvatné přírodě a kajacích. Tento region má každoročně nejvíce slunných dnů v celé zemi a kontrast zlatých písčitých pláží s azurovým mořem a zeleným hustým lesem je natolik okouzlující, že Národní park Abel Tasman patří mezi jedno z nejoblíbenějších míst na dovolenou. Díky svému křišťálově průzračnému moři, klidným zálivům a několika ostrůvky rozsetými podél pláže patří plavba na mořském kajaku mezi nejvyhledávanější aktivity. Již přes 25 let Marahau Sea Kayaks nabízí jak výpravy na kajaku s průvodcem, tak i samotný pronájem kajaků.

Fotografie z NP Abel Tasman naleznete zde.

Marahou Sea KayaksKajak_Nový Zéland_Abel Tasman Logo

Půjčovna kajaků

MSK Marahau Sea Kayaks nabízí pronájem kajaků i s itinerářem plavby, možností využití vodního taxi, případně i ubytování při pronájmu na více dnů. Ceny se  pohybují v rozmezí NZ$ 65 za den do NZ$ 190 za pět dnů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@truetravel.cz a pomůžeme vám vybrat tu správnou variantu.

Minimální počet – 2 osoby, minimální věk – 14let

S sebou – stan, karimatku, spací pytel, jídlo a vařič, termosku nebo jinou láhev na vodu, kraťasy, triko, sandálky/boty, pokrývka hlavy, plavky, nepromokavou bundu, dlouhé  kalhoty, mikinu, opalovací krém, sluneční brýle, fotoaparát, ručník, repelent, osobní hygienické potřeby, osobní léky, lékárničku

V ceně pronájmu – kajak, speciální bundy, krycí zástěry (špricky), čerpadlo, nepromokavou mapu, nepromokavý obal na fotoaparát, nepromokavou tašku, světlice (v zimních měsících neopren, botičky, termoprádlo, rukavice a čepice)

„Ve svém životě jsem nikdy neviděla tolik krásy… Vřele doporučuji“! TripAdvisor, prosinec, 2012

Nabídka jednodenních výletů

Half day blast - kajak, vodní taxi

Ideální pro všechny, kteří nemají mnoho času, s kajaky žádné zkušenosti a mají obavy, že je tato aktivita na ně příliš náročná, ale přesto si tento zážitek nechtějí nechat ujít.

Cena: NZ$ 120 včetně vodního taxi (20min), kajaku, kvalifikovaného „kiwi“ průvodce, svačiny

Celková doba výletu: 8:30-13:00 hod, 11:30-16:30 hod - čas strávený pádlováním: 2 hodiny

Náročnost: velmi jednoduché

Abel tasman platter - kajak, procházka, vodní taxi

Kombinace poznání místní oblasti z vody i z pobřeží. První  polovinu dne strávíte se svým průvodcem na moři a po obědě se vydáte na jednoduchou procházku po  pobřeží.

Cena: $140 včetně vodního taxi, kajaku, kvalifikovaného „kiwi“ průvodce, svačiny a oběda

Celková doba výletu: 8:30-16:30 hod

Náročnost: jednoduché

Gourment platter -kajak, procházka, vodní taxi

Vydejte se na kajaku ke skrytým nádherným plážím a blíže se přibližte k tuleňům žijícím podél pobřeží.

Cena: NZ 160 včetně vodního taxi, kajaku, kvalifikovaného „kiwi“ průvodce, svačiny a oběda

Celková doba výletu: celý den (8:30-16:30)

Náročnost: jednoduché

Anchorage escape - kajak, vodní taxi

Celodenní výlet na mořském kajaku z Marahau do Anchorage. Z Anchorage máte možnost se vrátit zpět lodí nebo zůstat přes noc a ráno se vydat na procházku po pobřeží zpět.

Cena: NZ$ 160 včetně vodního taxi (30min), kajaku, kvalifikovaného „kiwi“ průvodce, svačiny a oběda

Celková doba výletu: celý den (8:30-16:30), čas strávený pádlováním: 4-5 hodin

Náročnost: střední

MSK magical marine - kajak, vodní taxi

Pozorujte ze svého kajaku mořský život Tasmanova moře. Hojně se zde vyskytují tučňáci, tuleni, rejnoci, mořské ptactvo a pro ty šťastnější mohou pádlovat vedle delfínů nebo dokonce i kosatek.

Cena: NZ$ 199 včetně vodního taxi (90min), kajaku, kvalifikovaného „kiwi“ průvodce, svačiny a oběda

Celková doba výletu: celý den (8:30-16:30), čas strávený pádlováním: 4hodiny

Náročnost: střední náročnost

Nabídka vícedenních výletů

Escape&walk - kajak, procházka

První den se připojíte k výletu Anchorage Escape do Anchorage Bay, ale namísto cesty zpět zde přenocujete a druhý den se sami vydáte do srdce národního parku směrem k Bark Bay nebo Onetahuti Beach. Na konci dne na vás čeká loď, která vás zaveze zpátky.

Cena: NZ190 včetně vodního taxi (60min), kajaku, kvalifikovaného „kiwi“ průvodce, svačiny a oběda v rámci prvního dne; cena nezahrnuje– ubytování v Anchorage

Celková délka výletu: 2 dny (1 den s průvodcem), začátek: 8:30

Náročnost: střední náročnost

Ocean and Earth -kajak, procházka

První den se lodí z Marahau přiblížíte severně na pláž Onetahuti a připojíte sek výletu Magical Marine Reserve. Po dni stráveném na klidném moři pozorováním mořských živočichů strávíte noc v Aqua Packers House Boat. Druhý den po snídani se sami vydáte po pobřeží zpátky po pěší stezce Abel Tasman Coastal track.

Cena: NZ260 včetně vodního taxi (60min), kajaku, kvalifikovaného „kiwi“ průvodce, svačiny a oběda během prvního dne, ubytování v Aqua Packers House Boat

Celková délka výletu: 2 dny (1 den s průvodcem), začátek: 8:30

Náročnost: střední náročnost

Gone with the wind -kajak s průvodcem i bez

Oproti předešlému výletu se druhý den vydáte opět na kajak. Nabyté zkušenosti z předchozího dne vyzkoušíte však již sami bez průvodce, kdy se s větrem v zádech vydáte přes Astrolabe Roadstead zpátky k Marahau.

Cena: NZ$ 240 včetně vodního taxi (60min), kajaku, kvalifikovaného „kiwi“ průvodce, svačinu a oběda během prvního dne; cena nezahrnuje: ubytování v Anchorage

Celková délka výletu: 2 dny (1 den s průvodcem), začátek: 8:30

Náročnost: střední náročnost

Park-life tonga kajak s průvodcem i bez

Výlet ideální pro všechny, kteří nemají mnoho zkušeností s kajaky, ale i tak by si rádi Abel Tasman užili sami, bez skupiny a průvodce. První den naberete zkušenosti s výletem Anchorage Escaspe a druhý den už pádlujete sami v oblasti Tonga Island Marine Reserve, kde na konci dne budete vyzvednuti lodí a zavezeni zpět do Marahau.

Cena: NZ$ 240 včetně vodního taxi (60min), kajaku, kvalifikovaného„kiwi“ průvodce, svačiny a oběda během prvního dne

Celková délka výletu: 2 dny (1 den s průvodcem), začátek: 8:30

Náročnost: střední náročnost

„Strávili jsme na Tasmanově moři tři hodiny s naším MSK průvodcem Craigem. Počasí bylo krásné a scenérie nádherné. Craig nás zavedl k Adele Island, kde jsme viděli tulení mláďata a cestou nás v tomto klidném a tichém prostředí doprovázel zpěv stovky ptáčků. Den byl naprosto úžasný! Firma MSK kajak je jednička v oblasti bezpečnosti, vybavení a servisu.“
TripAdviser,  září, 2013

Total park-life

První den se připojíte k výletu Anchorage Escape z Marahau do Anchorage, kde máte zajištěné ubytování na dvě noci s polopenzí. Druhý den sami můžete objevovat blízké ostrůvky, skryté pláže a obdivovat mořské živočichy a třetí den s lehkým větrem v zádech se vrátíte do Marahau.

Cena: NZ$ 340 včetně pronájmu kajaku, kvalifikovaného „kiwi“ průvodce pro první den, stravy (kromě oběda během druhého a třetího dne), ubytování – Aqua Packers House Boat

Celková délka výletu: 3 dny (1 den s průvodcem), začátek: 8:30

Náročnost: střední náročnost

Homeward bound -procházka, kajak, procházka

První den se lodí vydáte k Totaranui, kde se sami vydáte po jedné z místních značených stezkách k pláži Onetahuti, kde nocujete v kempu. Druhý den se připojíte k výletu MSK Magical Marine Reserve. Nocleh v Anchorage. Třetí den se sami po pobřeží po značené stezce vydáte zpátky do Marahau.

Cena: NZ$ 260 všetně pronájmu kajaku, kvalifikovaného „kiwi“ průvodce na druhý den; cena nezahrnuje: ubytování v kempu Onetahuti a v Anchorage

Celková délka výletu: 3 dny (2 dny s průvodcem), začátek: 8:30

Náročnost: střední náročnost

Tip: Pokud nevlastníte vybavení na kempování, můžete si ho za příplatek pronajmout.

Obecné informace

Před samotným vyplutím vám budou během 30 min poskytnuty bezpečnostní instrukce a úvod do techniky pádlování a ovládání kajaku. Všechny výlety s průvodcem zahrnují v ceně svačinu, oběd, kafe a pomerančový džus.

S sebou: kraťasy, triko, sandálky/boty, pokrývka hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, fotoaparát, ručník, plavky, repelent, lahev na vodu, oblečení na převlečení, osobní léky.

V ceně všech výletů: speciální bundy, kajak, krycí zástěry (špricky), čerpadlo, voděodolnou mapu, voděodolný obal na fotoaparát, voděodolný batoh, světlici a v zimě neopren, botičky, termoprádlo, rukavice a čepice.

Rezervujete si svoji plavbu po Tasmánském moři včas! Objednávky: infotruetravel.cz

Informace o společnosti

Webové stránky: www.msk.co.nz

Telefon (zdarma po území NZ): 0800 0800 529 257

Telefon: 0064 3 527 8176

To nejlepší z Nového Zélandu

Top