COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Plavba na kajaku - laguna Okarito

Okarito Lagoon Kayak

Okolí laguny Okarita je známé svoji bohatou faunou a florou a výlet na kajaku nabízí jedinečnou možnost jak tuto rozmanitou přírodu blíže poznat. Naleznete zde přes 70 druhů ptactva, mezi nejznámější patří kotuku (volavka bílá) a kolpík královský. Pokud zde zůstanete i přes noc, s trochou štěstí můžete během večerní procházky zahlédnout i kiwi, v okolí známého jako Rowi. Rowi patří do rodiny ptactva Kiwi, lišící se pouze malými drobnostmi. Rowi se může dožít věku až 100 let a díky výborné práci místních rangerů jejich počet v posledních letech stoupá.

Společnost Okarito Nature Tours je rodinný podnik, který nabízí pronájem kajaků a výlety s profesionálním instruktorem po laguně Okarito. K tomuto výletu nepotřebujete žádné předešlé zkušenosti a za pěkného počasí máte možnost vidět Mount Cook, nejvyšší horu Nového Zélandu.

Rezervujte si svůj výlet včas na info@truetravel.cz

Výlety

Všechny výlety začínají bezpečnostní a výukovou instruktáží, která zahrnuje i seznámení se s možnostmi plavby, počasím a nejlepšími místy k pozorování ptactva. Tato instruktáž trvá zhruba 45 min. Na žádný z nabízených výletů není třeba mít předchozí zkušenosti, ostatně mnoho z klientů jsou právě ti, kteří jsou na kajaku poprvé.

Poslední možnost se vydat na výlet na kajaku je ve 14:30 hod odpoledne.

Půjčení kajaku na dvě hodiny: NZ$ 45

Půjčení kajaku na ½ dne: NZ$ 55

Půjčení kajaku na celý den: NZ$ 65

Půjčení kajaku přes noc

Cena: NZ$ 80

Minimum jsou 2 osoby, v okolí laguny jsou zajímavá a přístupná místa, kde můžete legálně kempovat a užít si tak jedinečný západ a východ slunce nad Tasmanovým mořem a Jižními Alpami.

Výlet na kajaku s instruktorem

Cena: NZ$ 85

Minimum 2 osoby – ideální pro všechny, kteří nemají žádné zkušenosti s pádlováním a uvítají podporu profesionála. Váš instruktor se postará nejen o vaši bezpečnost, ale seznámí vás s těmi nejzajímavějšími místy, zdejší faunou a flórou, místí historií a legendami.

Cena zahrnuje

Plovací vesty, krycí zástěry (špricky), nepromokavé pytle, repelent, mapa a příručka o ptactvu, asistenční záchranná loď.

Co s sebou

Teplé oblečení pro horní polovinu těla, lehkou obuv (sandále, tenisky), nepromokavou bundu, opalovací krém, jídlo a pití, fotoaparát.

Inforamce o společnosti

Webové stránky: www.okarito.co.nz

Telefon (pouze na území NZ): 03 753 4014

To nejlepší z Nového Zélandu

Top