COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Plavba na kajaku po fjordu Doubtful Sound a jezeře Manapouri, národní park Fiordland, Nový Zéland

Doubtful Sound a jezero Manapouri patří mezi nejkrásnější místa národního parku Fiordland, který skrývá poslední neprozkoumaná místa Nového Zélandu. Chcete-li ho více prozkoumat, pak plavba na kajaku je ideálním řešením. Adventure Kayak & Cruise nabízí jak průvodcované plavby po Doubtful Sound, tak půjčení kajaků na jezeře Manapouri.  Máte-li více dnů volna, pak obojí vřele doporučujeme.

Průvodcované plavby jsou určené pro každého, nemusíte mít předchozí zkušenost s plavbou na kajaku, ani být výjimečně zdatný.

Celodenní výlet na kajaku do Doubtful Sound - máte-li jeden celý volný den, pak je toto vhodná varianta, zabere nejméně 10hod, z toho cca 4 až 5 hodin na kajaku (6 hodin ve fjordu).

Dvoudenní výlet na kajaku do Doubtful Sound - tuto variantu doporučujume nejvíc, jedinečný způsob jak si vychutnat náladu fjordu Doubtful Sound. Nocleh v kempu na břehu fjordu.

Celodenní výlet na kajaku do Doubtful Sound + druhý den individuální plavba po Lake Manapouri.

Půjčovna kajaků - máte-li alespoň malé zkušenosti a chcete-li se sami vydat objevovat krásy jezera Manapouri, pak je toto ta pravá varianta. Můžete se vydat na půl dne, ale také na týden, je to jen na vás! Jezero je neprávem opomíjené, chtěli byste také vidět tyto krásné scenérie?
Musíte být v sudém počtu (půjčuje se pouze double) a bohužel nelze půjčit kajak pro plavbu po Doubtful Sound (ani se nemá smysl nikde jinde ptát, tam ho vůbec nikdo nepůjčí).

Doubtful Sound z kajakuPoznámka k počasí: Ve Fiordlandu je nadprůměrně deštivo. Déšť obvykle není překážkou a důvodem k zrušení plavby. Naopak za deště zažijete nezapomenutelnou atmosféru, uvidíte nespočet vodopádů. Výlet může překazit silný vítr, pak se příležitostně musí zrušit.

Více informací naleznete na webu Adventure Kayak & Cruises.

Soubor aktivit pro nezávislé cestovatele - “Nový Zéland bez nás”.

To nejlepší z Nového Zélandu

Top