COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Lety balónem - Sunrise Balloons Adventures Nový Zéland

Sunrise Balloons Adventures Ltd Sunrise_lety balónem_Nový Zéland

Pokud hledáte možnost, jak pořídit opravdu originální snímky krajiny Jižních Alp, rozhodně si do svého itineráře ponechejte čas na Sunrise Ballons, kteří provozují lety balónem v okolí města Queenstown.

Sunrise Balloons je rodinný podnik, který v oblasti Queenstown operuje již od roku 1998. Zakladatelé společnosti jsou Hugh a Maureen McLellanovi, jedním z pilotů je syn Carrick, syn Graham se stará o IT a dcera Kirsty o chod společnosti a rezervaci letů.

Let balónem se odehrává v údolí mezi Queestown a Arrowtown. Díky tichému a klidnému letu se vám nabízí jedinečná možnost si v klidu vychutnat pohled na Jižní Alpy včetně "třítisícovky" Mt Aspiring. Uvidíte Národní park Fjorland, jezero Wakatipu, jezero Hayes, pohoří Remarkables, krajinu natáčení Pána prstenů, nejznámější novozélandské golfové hřiště a mnohé další.

Všichni, kdo si chtějí odnést kus ze života balónářů, dostanou příležitost se podílet na přípravě balónu k letu a i jeho balení. Do oblak s vámi vzlétnou pouze zkušení piloti. Sám majitel společnosti Hugh má v balóně odlétáno přes 1500 hodin a v letedlech přes 2000. Dále se o vás může starat již zmiňovaný Carrick a v neposlední řadě zkušený pilot původem z Wallesu, Ben Kent. Po příletu na vás čeká oslavná sklenička šampaňského se zákuskem, malé občerstvení.

Cena: dospělí NZ$ 445, děti (4-12 let) NZ$ 295

- maximální váha jednoho cestujícího je 136 kg

Cena zahrnuje: transport přímo z vašeho ubytování (a zpět), šampaňské a zákusek, občerstvení, zkušený pilot.

Délka výletu a letu

Celý výlet i s transportem od vašeho ubytování a zpátky potrvá zhruba 3-4 hodiny, kdy ve vzduchu strávíte cca 1 hodinu.

Lety jsou uskutečněny každý den roce, v závislosti na počasí, s odletem dle předchozí domluvy a rezervace. Možnost ranních letů se svítáním v 5:00 v létě a v 8:30 v zimě.

S sebou

Oblečení dle aktuálního počasí, fotoaparát nebo kamera, pohodlnou obuv (bez podpatků).

POZOR – lety jsou závislé na počasí. Je nutné zavolat 45 min před odletem na 0800 468 247, zda se let uskuteční. Pokud se let ruší kvůli nepřízni počasí, je vám vrácen 100% z ceny.

Informace o společnosti

Webové stránky: www.ballooningnz.com/

Telefon (zdarma pouze na území NZ): 0800 HOTAIR (468 247)

Telefon: 0064 3 442 0781

Fotogalerie: https://www.ballooningnz.com/gallery/

To nejlepší z Nového Zélandu

Top