COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Cestovní kancelář True Travel Nový Zéland

Jana Pacáková

Ing. Jana Pacáková


Jana pochází z východních Čech a více než 15 let žije v krásné stověžaté Praze.

Vystudovala ekonomii a management na VŠ VUT Brno a její pracovní kariéra se zaměřovala především na oblast obchodu a marketingu. Více jak 13 let vlastnila společnost JustIn, která se specializovala na řízení obchodních a marketingových projektů pro společnosti jako O2 Telefonica, Sony, PlayStation, Logitech, Apple apod.

Před několika lety se rozhodla prodat svou společnost a změnit směr své životní cesty. Procestovala Evropu a následně strávila rok na Novém Zélandu cestováním po obou ostrovech, studiem a poznáváním místní kultury. Tato země ji opravdu velmi okouzlila a to jak svou překrásnou a různorodou krajinou, ale především lidmi a jejich mentalitou.

Jana je nadšená studiem novozélandské historie a vzájemným seznamováním obou tak vzdálených kultur jako jsou právě ČR a NZ.

Ve svém volném čase Jana miluje procházky po horách a lesích, jízdu na kole nebo praktikování jógy kdekoliv v přírodě. Často se ráda zahloubá do příběhů české či světové historie nebo legend českých hradů a zámků.

Jana je vášnivou šiřitelkou „zelenějšího" životního stylu, pro který se nadchla na Novém Zélandu a snaží se tuto inspiraci předávat v České republice.

Jana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková Truetravel
Top