Home page / Zájezdy

Zájezdy oceánie - výběr destinace

Zájezdy do Oceánie 

Nový Zéland, Austrálie, Fidži a PacifikAntarktida

Nový Zéland a okolní ostrovy včetně Austrálie :-) jsou našimi destinacemi, které jsme si mnohokrát procestovali. Nový Zéland známe jak nikdo jiný, a proto si troufáme tvrdit, že nabízíme ty nejlepší služby v regionu.

Náš novozélandský průvodce (v Austrálii náš australský kolega) je jako zkušený dirigent - jen ten dokáže dobře rozehrát velký orchestr. Totéž platí pro zájezd - zkušený průvodce rozehraje program do zážitků, které předčí vaše veškerá očekávání.

Poznávací zájezdy jsou vymazlené a pamatujeme na detaily. Známe Nový Zéland lépe než mnozí z místních. Důkazem vám mohou být Fb fotogalerie Vlaďky nebo Martina (víme kde zastavit pro tu nejkrásnější fotku). Zcestovalí klienti naše zájezdy na Nový Zéland hodnotí jako jedny z nejlepších dovolených jejich života. Přečtěte si reference ze zájezdů po Novém Zélandu! Nový Zéland je naší vášní píšeme články, publikujeme, jsme aktivní v novozélandské komunitě. Ztratíte zde váš cestovní pas? Nedoporučujeme, ale kdyby se tak stalo, pak může být užitečné vědět, že honorární konzulka ČR pro NZ je součástí našeho týmu :-)

Na Fidži nabízíme pobytové zájezdy (také Cookovy ostrovy, Samoa a další ostrovy Polynésie). Odpočinek na plážích Fidži bývá populárním zakončením dovolené poté co procestujete Nový Zéland.

Nenašli jste zájezd na Nový Zéland, do Austrálie, na Fidži nebo kombinovaný podle vašich představ? 

Kontaktujte nás na info@truetravel.cz. Často se konají další poznávací zájezdy, které nejsou součástí naší stálé nabídky.

Chcete-li jet sólo, pak vám rádi připravíme podrobné noty (zájezd na Nový Zéland šitý na míru), takové, že se obejdete i bez průvodce - dirigenta (ale i tak je to škoda - využítí průvodce alespoň na část cesty nebo několik dní vřele doporučujeme, předávání zážitků se do not bohužel nevejde...)

+64 27 680 4747

+64 3 409 0960

Top