Home page / Zájezdy

Zájezdy oceánie - výběr destinace

Zájezdy do Oceánie 

Nový Zéland a okolní ostrovy včetně Austrálie :-) jsou našimi destinacemi, které jsme si mnohokrát procestovali. Nový Zéland známe jak nikdo jiný, a proto si troufáme tvrdit, že nabízíme ty nejlepší služby v regionu.

Náš novozélandský průvodce (v Austrálii náš australský kolega) je jako zkušený dirigent - jen ten dokáže dobře rozehrát velký orchestr. Totéž platí pro zájezd - zkušený průvodce rozehraje program do zážitků, které předčí vaše veškerá očekávání.

Poznávací zájezdy jsou vymazlené a pamatujeme na detaily. Známe Nový Zéland lépe než mnozí z místních. Důkazem vám mohou být Fb fotogalerie Vlaďky nebo Martina (víme kde zastavit pro tu nejkrásnější fotku). Zcestovalí klienti naše zájezdy na Nový Zéland hodnotí jako jedny z nejlepších dovolených jejich života. Přečtěte si reference ze zájezdů po Novém Zélandu! Nový Zéland je naší vášní píšeme články, publikujeme, jsme aktivní v novozélandské komunitě. Ztratíte zde váš cestovní pas? Nedoporučujeme, ale kdyby se tak stalo, pak může být užitečné vědět, že honorární konzulka ČR pro NZ je součástí našeho týmu :-)

Na Fidži nabízíme pobytové zájezdy (také Cookovy ostrovy, Samoa a další ostrovy Polynésie). Odpočinek na plážích Fidži bývá populárním zakončením dovolené poté co procestujete Nový Zéland.

Lokality:

Nový Zéland, Austrálie, Fidži a PacifikAntarktida

Nenašli jste zájezd na Nový Zéland, do Austrálie, na Fidži nebo kombinovaný podle vašich představ? 

Kontaktujte nás na info@truetravel.cz. Často se konají další poznávací zájezdy, které nejsou součástí naší stálé nabídky.

Chcete-li jet sólo, pak vám rádi připravíme podrobné noty (zájezd na Nový Zéland šitý na míru), takové, že se obejdete i bez průvodce - dirigenta (ale i tak je to škoda - využítí průvodce alespoň na část cesty nebo několik dní vřele doporučujeme, předávání zážitků se do not bohužel nevejde...)

+64 27 680 4747

+64 3 409 0960

Top