Home page / Zájezdy / Zájezdy na Nový Zéland

ZÁJEZDY


Nový Zéland

Nový Zéland má, jak zcestovalí turisté poznamenávají, z celého světa něčeho kousíček. Nesmírně pestrý, přírodními krásami nabitý ráj. Scenérie, které byste jinde hledali v nespočtu různých zemí. 

Nekonečné horské hřebeny, původní deštné pralesy, sopky, písečné duny, ledovce a malebné pláže, nejen na subtropickém severu. Hrdé a temperamentní Maory a pohodové usměvavé, nikam nespěchající Novozélanďany. Nový Zéland se může zdát malý, ale nenechte se zmást - i když je rozlohou jen 3,5 krát větší než Česká Republika, pak přírodními krásami a aktivitami doslova přetéká.

Víte, že nejlepší sauvignon blanc pochází z Nového Zélandu? Že to je ráj golfistů, rybářů, fotografů a obzvláště pěší turistiky?

Nový Zéland v posledních letech celosvětově proslavily zejména filmové trilogie Pán prstenů a Hobit - a pravdou je že, pohádkový nádech těchto příběhů není daleko od reality skutečného Nového Zélandu. Skutečně to je země fantazie...

Žijeme na Novém Zélandu a žijeme Novým Zélandem. Vyberte si z našich zájezdů nebo cestu připravíme s ohledem na vaše vlastní zájmy. Připravíme dovolenou podle vašich přání!

Proč s námi na poznávací zájezd po Novém Zélandu

NEZTRÁCÍTE DRAHOCENNÝ ČAS! Náš NOVOZÉLANDSKÝ PRŮVODCE  ví kdy, kam, proč se podívat - ze dne VYTĚŽÍ MAXIMUM ZÁŽITKŮ. Je SCHOPNÝ IMPROVIZACE - pružná reakce je potřebná zejména při výkyvech počasí. Ukáže naše TAJNÁ MÍSTA, zasvěceně povypráví o novozélandské fauně, flóře, historii Nového Zélandu, společnosti, ekonomice, atd. Předá REÁLIE a OSOBNÍ ZKUŠENOSTI z života mezi Novozélanďany - toto vám žádný z ČR dovezený průvodce-delegát nemůže nikdy nabídnout a v knižním průvodci se nedočtete.  

Jak dlouhou dovolenou si pro Nový Zéland vyhradit?

Tématické cestování po Novém Zélandu

Dovolená na Novém Zélandu může mít mnoho podob, jednou z nich je cesta šitá na míru podle vašeho zájmu.

Připravíme itinerář podle vašeho preferovaného zájmu nebo vytvoříme balíček služeb, vše závisí jen na vašem zadání. Při přípravě programů šitých na míru naplno využijeme naše dlouholeté zkušenosti z života mezi Kiwi (jak si Novozélanďané říkají) a pravidelnému průvodcování. A proto dokážeme připravit to nejlepší co Nový Zéland nabízí. 

Ať jste jednotlivec, pár nebo skupina, připravíme program vaší cesty po Novém Zélandu na vámi zadané téma.

Pro inspiraci si můžete vybrat z následujícího menu, ale není problém ubrat se i jiným směrem, který zde není uveden, fantazii se meze nekladou!

NEVYHOVUJE VÁM DOVOLENÁ V ORGANIZOVANÉ SKUPINĚ?

Rádi cestujete nezávisle, bez organizované skupiny turistů, přitom preferujete předem zajištěnou dovolenou? Vyberte si z praktických balíčků, které obsahují letenky, osobní auto a ubytování nebo letenku a obytné auto - karavan.  Nebo jen pomůžeme rezervovat vhodné auto z půjčovny a letenku na Nový Zéland si koupíte sami. Optimalizujeme vaše cestovatelské představy - Nový Zéland známe jak své boty. K bezstarostné dovolené přispěje asistenci v češtině přímo u nás na Novém Zélandu.

Více zde

Naše destinace

Top