Home page / Zájezdy / Nový Zéland

Dovolená na Novém Zélandu

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy na Nový Zéland od Novozélanďanů. S námi neztrácíte drahocenný čas!

Tématické cestování

Dejte průchod svým zájmům. Naší specialitou jsou cesty zaměřené přímo na některé z aktivit které Nový Zéland nabízí!

Cestování na míru

Dejte průchod svým zájmům. Vytvoříme „na klíč" program cesty, zajistíme všechny související služby!

Self drive zájezdy bez průvodce

Projeďte si Nový Zéland na vlastní pěst a využijte našich zkušeností! Nabízíme praktické balíčky!

Studium angličtiny

Studium angličtiny na Novém Zélandu. Výběr osvědčených jazykových škol na Severním a Jižním ostrově.

Business cesty

Chcete motivovat své zaměstnance, spojit povinnosti služební cesty na Nový Zéland nebo návštěvy kongresu s poznáním?

Nový Zéland má, jak zcestovalí turisté poznamenávají, z celého světa něčeho kousíček. Nesmírně pestrý, přírodními krásami nabitý ráj. Scenérie, které byste jinde hledali v nespočtu různých zemí. 

Nekonečné horské hřebeny, původní deštné pralesy, sopky, písečné duny, ledovce a malebné pláže, nejen na subtropickém severu. Hrdé a temperamentní Maory a pohodové usměvavé, nikam nespěchající Novozélanďany. Nový Zéland se může zdát malý, ale nenechte se zmást - i když je rozlohou jen 3,5 krát větší než Česká Republika, pak přírodními krásami a aktivitami doslova přetéká. Víte, že nejlepší sauvignon blanc pochází z Nového Zélandu? Že to je ráj golfistů, rybářů, fotografů, cyklistů a obzvláště pěší turistiky?

Nový Zéland v posledních letech celosvětově proslavily zejména filmové trilogie Pán prstenů a Hobit - a pravdou je že, pohádkový nádech těchto příběhů není daleko od reality skutečného Nového Zélandu. Skutečně to je země fantazie...

Žijeme na Novém Zélandu a žijeme Novým Zélandem. Vyberte si z našich zájezdů nebo cestu připravíme s ohledem na vaše vlastní zájmy. Připravíme dovolenou podle vašich přání!

Info Nový Zéland

Před odletem na Nový Zéland a na letišti

To nejlepší z Nového Zélandu

Poznávací zájezdy na Nový Zéland

Grand Nový Zéland

Komfortní zážitkový poznávací zájezd pro fajnšmekry, oba ostrovy v letním únorovém termínu. Zájezd v malé skupině do 10 osob, výběr těch nejlepších aktivit a zážitků co Nový Zéland nabízí. Jen v tomto zájezdu, přesvědčte se sami!

08.02. - 07.03.2019

od 130 000,-

Od oceánu k horám

Nový Zéland od pobřeží Tichého oceánu po Jižní Alpy. Nemáte-li více času, pak je tento zájezd ideálním způsobem jak se seznámit s jednou z nejkrásnějších zemí na světě.

20.10. - 5.11.2018

od 72 990,-

07.04. - 23.04.2018

od 72 990,-

Celoročně - podle poptávky

od 72 990,-

Expedice Aotearoa - s Bushmanem za záchranou ptáka kiwi

Unikátní expedice spolupořádaná se společností BUSHMAN vás dostanete na místa, kam se není snadné jen tak dostat, s českými průvodci, kterým je Nový Zéland již téměř 15 let domovem, koníčkem a vášní.Budete se moci zúčastnit pokládání pastí v rámci boje s místními predátory, do detailu se dozvíte o systému ochrany životního prostředí na Novém Zélandu a o stavu místního citlivého ekosystému.

1.12. - 21.12. 2017

od 95 000,-

Za přírodou Jižního ostrova Nového Zélandu

Máte dva týdny volna a preferujete přírodu? Pak Jižní ostrov Nového Zélandu je ta správná volba: větší, rozmanitější, krásnější, hornatější, s největší rozlohou původních pralesů, s unikátní přírodou, nejlepším Sauvignon Blanc na světě. Komfortní zájezd s česky mluvícím novozélandským průvodcem.

Celoročně - podle poptávky

od 69 990,-

Za přírodou Jižního ostrova a relaxem na Fidži

Krásná příroda NZ a pohoda na plážích Fidži. Jižní ostrov Nového Zélandu s nádhernými scenériemi, nekonečná pohoří, členité pobřeží, původní pralesy, nejlepší Sauvignon Blanc na světě. A po poznávání ostrovní Fidži - vstřebejte zážitky v teple na pláži. Komfortní zájezd s česky mluvícím novozélandským průvodcem.

Celoročně - podle poptávky

od 75 000,-

Za pohodou Nového Zélandu se stanem

Oblíbený způsob jak poznat Nový Zéland. Trochu dobrodružné cestování po obou ostrovech Nového Zélandu, pěší výlety a specialita v podobě přechodu Jižních Alp. Díky kempování nasajeme atmosféru novozélandské unikátní přírody. Po cestě ochutnáme výborná novozélandská vína, seznámíme se s původní maorskou kulturou, nabízí se nepřeberné množství outdoorových aktivit, z nichž některé jsou unikátní, dostupné pouze na Novém Zélandu.

13.12. 2017 - 6.1. 2018

od 95 808,-

Přírodní krásy země Maorů

Pestrá směs zážitků - tři týdny cestování umožní pohodu na cestách. - Auckland, zlaté pláže, zasněžené štíty hor, pralesy, mořské fjordy, vulkanické oblasti a unikátní fauna. Seznamte se s maorskou kulturou, poznejte život Kiwi - jak si Novozélanďané říkají. Podle schopností túra Tongariro Crossing a kratší vycházky. Maximální velikost skupiny 10 osob.

17.3. - 7.4. 2018

od 113 900,-

17.11. - 8.12. 2018

od 114 900,-

16.3. - 6.4. 2019

od 114 900,-

To nej z Austrálie a Nového Zélandu

Zážitky z nejzajímavějších lokalit Austrálie a Nového Zélandu. Projedete Nový Zéland: Auckland, geotermály v Rotorua, sopky v parku Tongariro, fjord Milford Sound, nejvyšší horu Mt. Cook. Z Austrálie uvidíte posvátnou horu Uluru v Rudém středu, tropycký sever s pralesem Daintree, zažijete výlet na Velký bariérový útes, Sydney. Komplexní zájezd, kdy poznáte to nejlepší z obou zemí s místními licencovanými českými průvodci.

21.10. - 11.11. 2017

od 123 990,-

13.11. - 4.12. 2017

od 123 990,-

11.02. - 4.3. 2018

od 123 990,-

Krásy Austrálie Nového Zélandu a Fidži

Ochutnávka Austrálie, Nového Zélandu a Fidži - výběr nejzajímavějších lokalit. Australský posvátný monolit Uluru, Královský kaňon, Velký bariérový útes, nejstarší prales světa Daintree, kosmopolitní Sydney s Operou. Na Novém Zélandu pralesy národního parku Fiordland s fjordem Milford Sound, Queenstown, nejvyšší hora Mt Cook. Na Fidži relax na bělostných plážích. 

18.9. - 8.10. 2018

od 129 990,-

Naše destinace

Top