Home page / Zájezdy / Fidži a Pacifik

Zájezdy


Zájezdy na Polynéské ostrovy a Fidži

Polynéské ostrovy jsou perlou Jižního Pacifiku. Nový Zéland a Austrálie jsou automaticky nástupními místy pro lety do regionu Polynésie. Na subtropických ostrovech se lze příjemně ohřát - je to ideální tečka na vaší cestě do Evropy po procestování  chladnějšího Nového Zélandu. Mnohé ostrovy patří vcelku přirozeně do působnosti Nového Zélandu a některé z nich jsou skutečně spravovány nebo podporovány Novým Zélandem.Království Tonga, Cookovy ostrovy nebo Samoa jsou obsluhovány novozélandskou leteckou společností Air New Zealand.

Součástí Jižního Pacifiku je také souostroví Fidži. Bývá logickou volbou k odpočinkové dovolené. Populární je zejména několikadenní dovolená na Fidži kdy máte možnost v teple a pohodě vstřebat vaše zážitky z cestování po Novém Zélandu nebo Austrálii. Fidži je dostatečně rozlehlé pro klasické cestovatele, ale zaujme hlavně milovníky bílých pláží, šnorchlování a potápění. Korálové útesy tu jsou velice snadno dostupné a tak si i neplavec v některých resortech může malé korály s pestrobarevnými rybkami prohlédnout za odlivu jen při brouzdání po kolena ve vodě. Potápěč je ve výhodě, ale zcela postačí šnorchl a ploutve.

V případě zájmu o spojení Nového Zélandu nebo Austrálie nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme vám vybrat letenky a vhodný program. Odvážnějším cestovatelům se dá nabídnout malá „pacifická" cesta kolem světa.

Je možné letět z Evropy například přes Hong Kong na Nový Zéland, pak navštívit libovolný počet ostrovů (nebo si ještě mezitím odskočit do Austrálie) a pomalu směřovat přes Havaj do USA a pak zpět do Evropy.

Tématické cestování po Novém Zélandu

Dovolená na Novém Zélandu může mít mnoho podob, jednou z nich je cesta šitá na míru podle vašeho zájmu.

Připravíme itinerář podle vašeho preferovaného zájmu nebo vytvoříme balíček služeb, vše závisí jen na vašem zadání. Při přípravě programů šitých na míru naplno využijeme naše dlouholeté zkušenosti z života mezi Kiwi (jak si Novozélanďané říkají) a pravidelnému průvodcování. A proto dokážeme připravit to nejlepší co Nový Zéland nabízí. 

Ať jste jednotlivec, pár nebo skupina, připravíme program vaší cesty po Novém Zélandu na vámi zadané téma.

Pro inspiraci si můžete vybrat z následujícího menu, ale není problém ubrat se i jiným směrem, který zde není uveden, fantazii se meze nekladou!

NEVYHOVUJE VÁM DOVOLENÁ V ORGANIZOVANÉ SKUPINĚ?

Rádi cestujete nezávisle, bez organizované skupiny turistů, přitom preferujete předem zajištěnou dovolenou? Vyberte si z praktických balíčků, které obsahují letenky, osobní auto a ubytování nebo letenku a obytné auto - karavan.  Nebo jen pomůžeme rezervovat vhodné auto z půjčovny a letenku na Nový Zéland si koupíte sami. Optimalizujeme vaše cestovatelské představy - Nový Zéland známe jak své boty. K bezstarostné dovolené přispěje asistenci v češtině přímo u nás na Novém Zélandu.

Více zde

Naše destinace

Nový Zéland

Antarktida

Subantarktické ostrovy

Fidži a Pacifik

Austrálie

Top