Home page / Zájezdy / Austrálie

Zájezdy


Zájezdy do Austrálie

Austrálie je často (k nelibosti Novozélanďanů) vnímána jako blízký, větší a starší sourozenec Nového Zélandu. Na mapě se nachází relativně blízko, nenechte se však zmást - jen let ze Sydney do Auckland trvá tři a půl hodiny a uletíte celých 2160km. Vzdálenosti mezi turisticky zajímavými místy Austrálie se často místo hodin počítají na dny...

Austrálie je kontinentem extrémů, drsné rudé pouště, tajemných pralesů překypujících exotickou faunou a flórou a magických hlubin Velkého bariérového útesu. Zapomenout nesmíme ani na kosmopolitní metropole a zejména pohodovou australskou mentalitu.

Uluru, Daintree, Kakadu, Modré hory, Fraser Island, Velká oceánská cesta, Sydney, Tasmánie nebo Velký bariérový útes - to je jen hrstka z atrakcí, které každoročně do Austrálie přilákají mnoho cestovatelů toužících po jedinečných a neopakovatelných zážitcích.

Poznávací zájezdy do Austrálie nebo Austrálie a Nový Zéland najednou?

Společně s našimi kolegy z Austrálie nabízíme poznávací zájezdy (a připravujeme na zakázku), které vám ukážou nejkrásnější místa obou zemí. Máte-li málo času a možnost k nám na Jižní polokouli znovu vycestovat, pak raději zvažte zda není lepší každou zemi navštívit zvlášť. Mnohem víc si dovolenou užijete. Na Novém Zélandu najdete co do přírodních atrakcí doslova celý svět - v exkluzivním balení - vše v jednom :-)

Auto z půjčovny levně, Austrálie a Nový Zéland

Potřebujete auto, obytný vůz nebo karavan z půjčovny pro Austrálii i Nový Zéland? Některé půjčovny působí v obou zemích, pak je někdy levnější si auto nebo karavan rezervovat pro obě země najednou. Navíc novozélandské půjčovny s pobočkami v Austrálii patří mezi nejlevnější na trhu, zeptejte se nás na nezávaznou nabídku pronájmu auta v Austrálii

Cesta do Austrálie a na Nový Zéland začíná nákupem letenky: Letenky do Austrálie a na Nový Zéland

Tématické cestování po Novém Zélandu

Dovolená na Novém Zélandu může mít mnoho podob, jednou z nich je cesta šitá na míru podle vašeho zájmu.

Připravíme itinerář podle vašeho preferovaného zájmu nebo vytvoříme balíček služeb, vše závisí jen na vašem zadání. Při přípravě programů šitých na míru naplno využijeme naše dlouholeté zkušenosti z života mezi Kiwi (jak si Novozélanďané říkají) a pravidelnému průvodcování. A proto dokážeme připravit to nejlepší co Nový Zéland nabízí. 

Ať jste jednotlivec, pár nebo skupina, připravíme program vaší cesty po Novém Zélandu na vámi zadané téma.

Pro inspiraci si můžete vybrat z následujícího menu, ale není problém ubrat se i jiným směrem, který zde není uveden, fantazii se meze nekladou!

NEVYHOVUJE VÁM DOVOLENÁ V ORGANIZOVANÉ SKUPINĚ?

Rádi cestujete nezávisle, bez organizované skupiny turistů, přitom preferujete předem zajištěnou dovolenou? Vyberte si z praktických balíčků, které obsahují letenky, osobní auto a ubytování nebo letenku a obytné auto - karavan.  Nebo jen pomůžeme rezervovat vhodné auto z půjčovny a letenku na Nový Zéland si koupíte sami. Optimalizujeme vaše cestovatelské představy - Nový Zéland známe jak své boty. K bezstarostné dovolené přispěje asistenci v češtině přímo u nás na Novém Zélandu.

Více zde

Naše destinace

Nový Zéland

Antarktida

Subantarktické ostrovy

Fidži a Pacifik

Austrálie

Top