Home page / Zájezdy / Antarktida / Galapágy Jižního Pacifiku

Zájezd Galapágy Jižního Pacifiku

Termíny zájezdu

TermínDélkaPočet nocíUbytováníStravaAktivityLetCena
Termín29.11. - 11.12. 2018
Délka13
Počet nocí12
Ubytování
Stravaplná penze
Aktivityvětšina v ceně

od

149 000,-

149 000,-

Objednat
Termín22.12. 2019 - 3.1. 2019
Délka13
Počet nocí12
Ubytování
Stravaplná penze
Aktivityvětšina v ceně

od

149 000,-

149 000,-

Objednat
Zobrazit vysvětlivky k tabulce

Vysvětlivky

* jako odletové místo se počítá ČR/Evropa na zájezd lze nastoupit přímo na Novém Zélandu, případně přidat další pobyt, např. Fidži.

ubytování pod stanem
nejnižší standard ubytování (může být lepší) podle NZ klasifikace motelů a hotelů
letenka je v ceně
letenka není v ceně

Expedice na subantarktické ostrovy ležící na jihu Nového Zélandu, které jsou na seznamu světového dědictví UNESCO. Bezpochyby nejvíce poučná expedice z naší nabídky. Plavba doslova nabitá informacemi o zdejším neuvěřitelně rozmanitém ekosystému - pozorování zdejší fauny a flóry v tom nejlepším světle.

Dlouho uznávány pro svou bohatou biodiversitu, jsou Subantarktické ostrovy ležící na jihu Nového Zélandu na seznamu světového dědictví UNESCO. To je samo o sobě zařazuje do vybrané skupiny pouze 180 přírodních lokalit, které byly označeny jako "nejdůležitější a významná přírodních stanoviště" na této planetě. Také jim je poskytnuta nejvyšší status zachování a ochrany ze strany vlád Austrálie a Nového Zélandu a přístup na všechny tyto ostrovy pouze na povolení . Na této expedici vám nabízíme jedinečnou šanci prozkoumat, nafotit a pochopit tato nádherná místa ve společnosti jedněch z nejlépe informovaných a zapálených průvodců - přírodovědců a biologů.

Jméno, které jsme dali do této výpravě "Galapágy Jižního Pacifiku" odráží ohromující přírodní biodiverzitu a důležitost těchto ostrovů jako přírodního “azylu” pro spoustu mořských ptáků a mořské fauny.

Všechny ostrovy leží v chladném mírném pásmu s jedinečným klimatem a jsou domovem pro obrovskou řadu volně žijících živočichů včetně albatrosů, tučňáků, bouřňáků, prionů a mořských savců jako jsou lvouni, tuleni či rozmanité druhy velryb. Vegetace je stejně fascinující  - většina ze zdejších rostilnných druhů jsou stejně jako místní ptáci endemických.

Tato expedice zahrnuje čtyři z Subantarktických ostrovů - The Snares, Auckland Islands, Macquarie a Campbell Islands.

Každý z nich je jiný a každý z nich je jedinečný, stejně jako tato expedice.

To nejlepší z Nového Zélandu

+420 230 234 444

+420 603 299 699

Top