Home page / Kdo jsme / Náš tým NZ / Vlaďka Kennett

CESTOVNÍ KANCELÁŘ TRUE TRAVEL

Vlaďka Kennett

Vlaďka Kennett


Zakladatelka a spolumajitelka CK True Travel Ltd

Původem z Karlových Varů, Vlaďka vystudovala cestovní ruch na VŠ CRHL v Praze a několik let pracovala na různých pozicích v managementu a marketingu. Procestovala Evropu a v roce 2001 poprvé odjela na Nový Zéland za studiem a podrobným cestováním, aby nabyté zkušenosti následně zúročila v Praze, jako specialista na jazykové pobyty na Novém Zélandu a v Austrálii.

V roce 2004 iniciovala myšlenku založení True Travel Ltd, nyní zkušená průvodkyně zájezdů po Novém Zélandu, ve firmě se specializuje na individuální a korporátní klientelu, incentivní skupiny, stará se o marketing a propagaci a stylizuje firemní web. Vedle své činnosti v rámci True Travel Ltd téměř rok pracovala jako manažer Department of Conservation Regional Visitor Centre v Queenstown, s DOC stále spolupracuje na externích projektech.

Pokud je právě v ČR - aktivně propaguje téma Nový Zéland formou přednášek a fotoshow, pravidelně publikuje články zejména o novozélandském outdooru na stránkách českých i novozélandských časopisů.

Vlaďka žije v Glenorchy na severním konci jezera Wakatipu (nedaleko Queenstown) a kromě své hlavní činnosti v rámci True Travel provozuje dvě další aktivity - průvodcování na trecích v Národním parku Mt Aspiring a malé Bed & Breakfast ubytování. 

Členka Wakatipu Search & Rescue - s labradorkou Zarou trénuje v lavinovém záchranářském týmu New Zealand Search Dogs, věnuje se jezdectví (drezuře) a chovu koní a je aktivně zapojená do dění v Glenorchy (v roce 2011 spustila komunitní web Glenorchy Community a protestní stránky skupiny Stop The Tunnel), podílí se na vedení Glenorchy Business Group a je členem ekologicky zaměřené skupiny Enviro Glenorchy.

Mimo pracovní dobu (která stejně nikdy nekončí :) miluje horskou turistiku, lyžuje a největší relax jí přináší čas strávený v nádherné přírodě v okolí Glenorchy se členy její početné (zejména čtyřnohé) rodiny. Jak se na svět dívá objektivem se můžete podívat prostřednictvím VK Photography, její fotoprinty jsou k vidění v Galerii Eclectic v Glenorchy a v říjnu 2012 proběhla její výstava v rámci oslav 150 let osídlení regionu Head of the Lake.

V březnu 2013 se Vlaďka stala Honorárním konzulkou České republiky na Novém Zélandu se sídlem v Queenstown a působností pro Jižní ostrov NZ. V konzulárních záležitostech ji zastihnete na emailu queenstown@honorary.mzv.cz

V říjnu 2016 Vlaďka uspořádala historicky první Festival českých filmů v Queenstown - více na Czech Film Festival Queenstown

Vladka Kennett, True Travel LtdVladka KennettVladkaVladka Kennett | Nový ZélandVlaďka & ImpieVlaďka na koleŽak - náš lavinový záchranářský pesVladka & Elephant Rocks OamaruVrtulníkem na Routeburn Track - Search&Rescue cvičeníZe zásahu na Routeburn Track - ztracená Izraelská turistkaVlaďka & Žak - z lavinových zkoušek Cardrona 2009Žak - operational Search & Rescue pes (wilderness a laviny)Ze zásahu - Routeburn Track - ztracená turistkaLavinové cvičení - The Remarkables, Queenstown, Nový ZélandLavinový pes to musí zvládnout i na skútruVyprošťování z laviny - Vlaďka & Žak, Nový ZélandZ lavinových zkoušek - Cardrona 2009, Nový ZélandLavinové zkoušky Cardrona 2009, Nový ZélandNovozélandský záchranářský pes v české ŠkodovceDSC02185a Vladka Kennett & SARDog Jacques

TÝM TRUE TRAVEL

+64 27 680 4747

+64 3 409 0960

Top