Home page / Tématické cestování / Svatby

Svatby

Kam oko dohlédne horské hřebeny pokryté sněhem, tu a tam přerušené stříbrnou žilnatinou ledovcových řek, či přízračně tyrkysovou hladinou nekonečných jezer. Pilot obratně manévruje a usazuje helikoptéru na skalním ostrohu… Svatba na Novém Zélandu

Teplé barvy západu slunce, mísící se s azurovým mořem a zlatavým pískem dlouhých písčitých pláží, křik racků a na obzoru silueta plachetnice…  Rudě kvetoucí stormy pohutukawa šumí v lehkém vánku a z dálky doznívá maorská kytara.

Lákavá vůně grilující se zvěřiny, výborného jehněčího či vyhlášených mořských delikates, cinkot sklenek sprvotřídním Pinot Noir  –  to vše na pozadí koloniální usedlosti z dob zlaté horečky, podbarvené celou paletou podzimních barev regionu Central Otago…

Zasnili jste se? Pak  vás možná bude zajímat, že skutečně můžete dát průchod svým nejromantičtějším představám a snům o tom, v jakém stylu se váš svatební den odehraje – a sny proměnit v realitu!

Nový Zélend je zemí, které co do rozmanitosti nemůže konkurovat žádná jiná – pravý přírodní ráj s naprosto úchvatnými scenériemi, přátelskými obyvateli a skvělým zázemím pro návštěvníky.

CK True Travel již od roku 2001 připravuje exkluzivní cestování na míru – a do našeho repertoáru samozřejmě patří  i dvojice, které si Nový Zéland vybrali jako místo pro svůj nezapomenutelný svatební den…

Svatby lze kromě Nového Zélandu zajistit i na některém z ostrovů Polynésie, či přímo na Antarktidě nebo vybraných Subantarktických ostrovech – pokud by snad vaše svatba měla být skutečně jedinečná!

V rámci našich služeb spolupracujeme se špičkovými partnery v oblasti ubytování, dopravy, cateringu, stejně jako svatebními agenturami.

Naše vlastní VLAĎKA KENNETT se počínaje rokem 2017 stala oficiální novozélandskou oddávající a tak vám můžeme nejen zajistit (a díky její funkci honorární konzulky také rovnou ověřit vše co je potřeba) nezbytnou dokumentaci, ale přímo vás také ODDAT v českém jazyce!

Top