Home page / Zájezdy / Self drive zájezdy bez průvodce

ZÁJEZDY


Self drive zájezdy bez průvodce

Balíček letenka a obytný vůz, Nový ZélandMáte alergii na cestování s cestovní kanceláří? Rádi cestujete sami a nezávisle? Tomu dobře rozumíme a proto máme něco i pro takové cestovatele... Projeďte si Nový Zéland na vlastní pěst a využijte našich zkušeností!

Cestování je o zážitcích, z knižního průvodce ne vždy vyčtete ty důležité informace. A proto je lepší se poradit s někým kdo Nový Zéland opravdu zná. My tu žijeme, celou zemi jsme mnohokrát procestovali a viděli z mnoha zorných úhlů různých cestovatelů.

Nabízíme praktické balíčky letenka, osobní auto a ubytování nebo letenka a obytný vůz. Případně si rezervujte auto z půjčovny a kupte si letenku na Nový Zéland nebo do Austrálie. O základní informace se rádi podělíme, pomůžeme optimalizovat vaše plány - víme co je reálné. Plus k tomu všemu získáte naše novozélandské zázemí - asistenci v češtině přímo u nás na Novém Zélandu.

Chcete-li řádnou přípravu vaší dovolené na Novém Zélandu (a doporučujeme), pak využijte služeb přípravy itineráře ušitého na míru.

Naše destinace

To nejlepší z Nového Zélandu

Top