Home page / Fotogalerie / Queenstown

Fotogalerie a popis míst, Nový Zéland


Queenstown

Golfové hřiště na Kelvin Heights a Queenstown, Nový Zéland

Queenstown, Nový ZélandToto malé město ležící na břehu malebného jezera Wakatipu je pulsujícím turistickým centrem Jižního ostrova. Svou polohou je vhodné jako výchozí místo pro objevování okolních míst jako je Arrowtown nebo Glenorchy, k mnoha túrám, také k absolvování některých adrenalinových aktivit.   Nespočet  restaurací, kaváren, pubů, klubů a dokonce i multikino nabízí bohatý noční život.
Během návštěvy města se určitě vydejte na Bob's Peak, ať pěšky nebo lanovkou Skyline Gondola, na vrcholu naleznete vyhlídku s restaurací s výhledem na Lake Wakatipu, město a okolní alpské masívy.
Z populárních aktivit musíme zmínit jetboating. Shotover River a zejména její Skippers Canyon jsou jednou z hlavních atrakcí Queenstownu, jen se nenechte zlákat nabídkou na plavbu jetboatem proslulým Shotover Jet - to je těžká komerce, kde poměr zážitek/cena určitě není ve váš prospěch. Taktéž plavby jetboatem po jezeře postrádají kouzlo - zde se ztrácí smysl těchto “tryskových”. Kdo si chce sjet kousek pořádné vody na raftu, pak může zkusit výše zmíněnou Shotover River a její Skippers Canyon.
Mezi městský „inventář“ nepochybně patří parník TSS Earnslaw. Romantici si rádi vychutnají nostalgickou plavbu parníkem, který brázdí vody jezera již od roku 1912. Také se lodí dostanete na druhý břeh jezera i s kolem, odkud vede mezi cyklisty populární cesta směřující do Te Anau.
Queenstown a okolí nabízí mnoho dalších aktivit, zeptejte se nás a poradíme vám, však je to naše centrum!
Lokalita: západní pobřeží, Severní ostrov, Nový Zéland | Poznávací zájezdy | Individulání pobyty a zájezdy na míru | Autopůjčovny

Booking.com
Golfové hřiště na Kelvin Heights a Queenstown, Nový ZélandPodzim v Queenstown, botanická zahrada, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandPohled z Bobs Peak na Queenstown a Remarkables, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandPěší zóna v Queenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandParagliding, Queenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandMezinárodní letiště Queenstown a Olympic, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandFarma Walter Peak u Queenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandMezinárodní letiště Queenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandParník Earnslaw, vyhlídková plavba, Queenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandFrankton Arm, Queenstown, Nový ZélandRemarkables, Queenstown, Nový ZélandQueenstown, Nový Zéland
Top