Home page / Zájezdy / Nový Zéland / Přírodní krásy země Maorů

Poznávací zájezd Přírodní krásy země Maorů

Pestrá směs zážitků - tři týdny cestování umožní pohodu na cestách. - Auckland, zlaté pláže, zasněžené štíty hor, pralesy, mořské fjordy, vulkanické oblasti a unikátní fauna. Seznamte se s maorskou kulturou, poznejte život Kiwi - jak si Novozélanďané říkají. Podle schopností túra Tongariro Crossing a kratší vycházky. Maximální velikost skupiny 10 osob.

Termíny zájezdu

Termín vč. letu *Dny vč. letuDny čistý pobytUbytováníStravováníAktivityLetCena
Termín zájezdu:16.3. - 6.4. 2019
Dny vč. letu:22
Dny čistý pobyt:19
Ubytování:
Strava:bez stravy
Aktivity:nejsou v ceně
Let:

od

114 900,-

114 900,-

Objednat
Termín zájezdu: 28.10. - 18.11. 2018
Dny vč. letu:22
Dny čistý pobyt:19
Ubytování:
Strava:bez stravy
Aktivity:nejsou v ceně
Let:
Zobrazit vysvětlivky k tabulce
ubytování pod stanem
nejnižší standard ubytování (může být lepší) podle NZ klasifikace motelů a hotelů
letenka je v ceně
letenka není v ceně

Pestrá směs zážitků - kosmopolitní město Auckland, zlaté pláže, zasněžené štíty hor, pralesy jak z Cesty do pravěku, mořské fjordy, vulkanické oblasti a unikátní fauna, nádherné městské parky. Seznamte se maorskou kulturou, poznejte život Kiwi - jak si Novozélanďané říkají.  

Tři týdny cestování umožní pohodu na cestách. Součástí může být túra Tongariro Crossing a také další vycházky.  Vyzkoušejte plavbu na mořském kajaku nebo plachetnici, vydejte se proti peřejím v tryskovém člunu. Leťte vrtulníkem nad ledovci a fjordy. Cesta na druhý konec světa opravdu stojí za to! Maximální velikost skupiny 10 osob.

Itinerář

Galerie

Cena zahrnuje

Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Místní přelet Wellington - Picton. Doprava pronajatým minibusem. Ubytování v hotelech. U NP Abel Tasman může být nocleh ve velkých otevřených mezonetových apartmánech. Český průvodce. Cestovní pojištění.

Cena nezahrnuje

Stravování. Vstupy do památek, muzeí a dalších atrakcí. Fakultativní aktivity (Sky Tower 30 NZD, Jet Boat - Skippers Canyon 145 NZD, Milford Sound 90 NZD, let vrtulníkem podle lokality 320 - 600 NZD, Maorské kulturní představení 117 NZD, Te Puia 52 NZD, Waimangu 37 NZD, doprava k túře Tongariro Crossing 40 NZD). Příplatek za jednolůžkový pokoj 25 900 Kč.

Charakteristika zájezdu

Nejkrásnější a turisticky nejzajímavější místa obou ostrovů Nového Zélandu v komfortním balení. Cestu mezi ostrovy zpříjemní ušetřeným časem i krásnými výhledy letecký přesun. Ostatní úseky absolvujeme pronajatým mikrobusem. Na své si přijdou hlavně milovníci přírody. V programu je zařazeno několik celodenních peších výletů a túr, které však nejsou náročné na fyzickou kondici. V případě zájmu je možné vynechat či nahradit alternativním programem. Kromě zajímavého programu jsou zárukou kvality a úspěchu akce i znalosti a zkušenosti českého průvodce dlouhodobě žijícího na Novém Zélandu.

Pořadatel zájezdu: CK Livingstone

Mám zájem o poznávací zájezd Přírodní krásy země Maorů

Naše destinace

To nejlepší z Nového Zélandu

+64 27 680 4747

+64 3 409 0960

Top