Home page / Kdo jsme / Náš tým Praha / Lucie Herberová

CESTOVNÍ KANCELÁŘ TRUE TRAVEL

Foto Lucie H - cernobílá

Lucie Herberová


Lucie se narodila v Opavě, na vysokou školu se vydala do Olomouce, kde vystudovala žurnalistiku. Z Hané si na rok odskočila na univerzitu do Říma, který ji svou dynamickou atmosférou a historií okouzlil a ona tak zjistila, že to stejné musí mít i město, ve kterém bude žít. Proto se po návratu do České republiky přestěhovala do Prahy...

Během pěti let si Lucie vyzkoušela práci v marketingových i PR odděleních různých společností. Naposledy působila jako PR manažerka a tisková mluvčí Botanické zahrady Praha. 

Lucie zjistila, že prioritou je pro ni aby jí práce bavila a dávala smysl - a to seznamování Čechů s novozélandskou krajinou, kulturou nebo jejich životním stylem rozhodně splňuje!

Pokud Lucie právě nesedí u notebooku a nepracuje, chodí na procházky se svým 4nohým chlupatým kamarádem, čte si, sleduje staré české filmy nebo objevuje nové kavárny a vychutnává si tak své oblíbené kavárenské povalečství.

Lucii můžete po domluvě potkat v naší pražské kanceláři, popřípadě kontaktovat na tel. +420 728 453 064 či přes e-mail: lucie@truetravel.cz.

TÝM TRUE TRAVEL

+64 27 680 4747

+64 3 409 0960

Top