Home page / Naše služby / Letenky / Korean Air - letenky na Nový Zéland

Letecká společnost Korean Air nabízí výborný servis, ekonomická třída jejich nových letadel je velice pohodlná. Korean Air létá na Nový Zéland přímo z Prahy - pro let na Nový Zéland, na Fidži a do Austrálie je potřeba pouze jeden přestup v Soulu. Ti z vás, kteří cestují z Moravy nebo Slovenska, pak jistě ocení výhodné odlety KE z Vídně.

Nezávazná rezervace letenky - poptávkový formulář

Při cestě na Nový Zéland nebo do Austrálie se obvykle čeká několik hodin na další spoj.

Pokud čekáte déle než 6 hodin, můžete využít "Stop Transit Program Complimentary" (dále jen STPC program). STPC program poskytuje cestovatelům zdarma servis, jež zpříjemní dobu čekání na další let.

 • 6 - 9 hodin: prestige lounge
 • 6 - 9 hodin: fitness club - ručník a župan jsou zdarma k dispozici, tenisky a plavky je třeba mít vlastní
 • 9 - 12 hodin: hotel day use
 • více jak 12 hodin: nocleh v hotelu minimálně 4*, snídaně

Čekáte-li méně jak 6 hodin, můžete si čekání zpříjemnit návštěvou jedné z Hub Lounge ve 4.patře (u východního a západního křídla), která pro cestující Korean Air stojí pouze 21USD (obvykle 35USD), stačí pouze předložit váš palubní lístek od Korean Air. Hub Lounge v ceně vstupu nabízí: rozsáhlou nabídku občerstvení, nápoje (včetně piva a likérů), sprchu, internet, noviny, časopisy, lehátka na spaní, atd.

Letiště nabízí cestovatelům bohatý program, který může zkrátit čas čekání na další spoj.

 • Kulturní představení - denně 15:30, 16:30, 17:30 - 1F Millennium Hall
 • Koncert klasické hudby - 11:00, 12:30, 15:30, 17:30 - 3F Duty Free Area
 • Walk of the Royal Family - 11:30, 14:00, 16:00 - 3F Duty Free Area
 • Centrum tradiční korejské kultury - 10:10, 11:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 - 3F Duty Free Area
 • Korean Cultural Street - 12:00, 13:00, 14:30 - 4F Passenger Terminal
 • Museum korejského umění - 7:00 - 22:00 - 4F Duty Free Area Concourse
 • Korejská historie a umělecká galerie - 2F Arrival Hall

Zvolte si jeden z následujících výletů a vychutnejte si pobyt v Koreji!

V případě, že čekáte na letišti méně jak 6 hodin, můžete se zdarma zúčastnit jednoho z výletů do blízkého Incheon nebo Soulu. Výlety není třeba předem rezervovat, stačí přijít na přepážku 41 nebo 42 HanaTours "Korea Free Transit Tours Desk" (Arrival Hall 1F)

1. Výlet za korejským životem (6 hodin)

varianta A: Letiště - Ganghwa Yongheunggung královská rezidence - kostel Hanok - tržnice Pungmul - chrám Jeondeungsa - letiště

Výlet začíná v královské rezidenci Ganghwa Yongheunggung. Poté navštívíte první anglický kostel v Koreji - Ganghwa Anglican Church. Kostel je jedinečnou ukázkou kombinace tradiční korejské kultury a britské vlivu. Během návštěvy tržnice Pungmul máte možnost doslova ochutnat tradiční korejský život. Při cestě zpátky na letiště ještě navštívíte historický chrám Jeondeungsa.

Začátek a konec: 11:00 - 17:00, pondělí - čtvrtek

varianta B: Letiště - park Goyang lake - muzeum Goyang Hallyu - zábavní park One Mount

Přes 100 odrůd květin, přes 200 000 stromů, druhé největší jezero na Východě a plocha téměř 991 800m2 nejen toto charakterizuje park Goyang, kde začíná výlet. Muzeum Hallyu vás seznámí se vším co je (nebo v minulosti bylo) v Koreji IN. Výlet je zakonečen v zábavním parku One Mount - vodní svět, sněhový park, lázně, obchůdky...

Začátek a konec: 11:00 - 17:00, pátek - neděle

2. To nejlepší ze Soulu (5 hodin)

Letiště - centrum Cheonggye - palác Gyeongbokgung - čtvrť Insadongchrám Jogyesa - St. Hongik - letiště

Nenechejte si ujít palác Gyeongbokgung.  Poté navštívíte čtvrť Insadong plnou obchůdků se starožitnostmi, tradičních čajoven a restaurací. Chrám Jogyesa je centrem zenbuddhismu v Koreji. Výlet zakončíte v St. Hongik, místem mnoha barů, klubů a restaurací. Tento výlet nabízí nevšední kulturní zážitek a dá Vám příležitost poznat zemi i její obyvatele.

Začátek a konec: 8:00 - 13:00, 10:00 - 15:00, 13:00 - 18:00, 15:00 - 20:00

3. Noc v Soulu (4 hodiny)

Letiště - centrum Cheonggye - palác Deoksu nebo Dongdaemoon - ulice Insadong - letiště

Začátek výletu v centru Soulu, místem zvaném Cheonggye. Podél řeky, jež v minulosti sloužila k mytí místních obyvatel a praní, se nyní nachází dlouhé promenády a zeleň všude kolem vás odpoutává pozornost od velkoměsta. Dále se podívate do jednoho z posledních pěti královských paláců v Soulu - Deoksu nebo Dongdeamoon (DPP center), místem setkání designu, umění, kultury a zaslouženého relaxu. Na závěr ulice Insadong, unikátní "starožitná" ulička plná uměleckých galerií, obchůdků, čajoven a tradičních restaurací.

Začátek a konec: 18:00 - 22:00

4. Incheon City Tour (3,5 hodiny)

Letiště – most Incheon Grand Bridge - Wolmi Park - Open Port - tržnice - most Incheon Grand Bridge - letiště

Jedinečný most Incheon Grand Bridge, který vás zavede přes řeku do Incheon. Wolmi Park byl až do roku 2001 přes 50 let uzavřen pro veřejnost. Nyní je místem, kde se setkává ekologicky šetrný park, spolu s hlubokou historií Incheon. Od roku 2004 zde vyrostly nové budovy, které zpříjemní vaší navštěvu a blíže vás seznámí s korejskou kulturou - tradiční korejská zahrada se stylovými domy, muzeum přistěhovalců, hvězdárna a mnohé další. Poté navštívíte druhý největší přístav v Koreji - Open Port - místo, kde se na konci 19. století začala modernizovat Korea, když se přístav otevřel světu. Výlet končí na místí tržnici Spinpo Market, kde máte možnost ochutnat korejské speciality, např. vyhlášená pikatní kuřecí křidýlka.

Začátek a konce: 10:00 - 13:30, 14:00 - 17:30

5. Ochutnávka Incheon (2 hodiny)

Letiště - most Incheon Grand Bridge - museum Incheon city nebo Memorial Hall for Incheon Landing Operation - chrám Heungryunsa - letiště

Přes známý most Incheon Grand Bridge, který spojuje letiště s městem. Návštěva muzea, jež vás seznámí s historií Incheon nebo památník padlím hrdinům ve válce Battle of Incheon. Před odjezdem na letiště ještě seznámení s chrámem Heungryunsa, ukázka korejského budhismu.

Začátek a konec: 9:00 - 11:00, 13:00 - 15:00, 15:00 - 17:00

Korean Air nabízí výhodné ceny pro lety na Nový Zéland, Fidži a do Austrálie

Nabízíme letenku s platností s platností 1 rok. Cena letenky je platná v den nabídky a může se měnit. Letecká společnost si vyhrazuje právo na změnu požadovaného termínu pro vystavení letenky, popř. ceny nebo výše letištních poplatků, a to do vystavení letenky.

 • Změna letenky po odletu je u ročních letenek obvykle zdarma (z Prahy / Vídně).
 • Změna letenky před odletem je možná za poplatek.

NEZARUČUJEME VOLNÁ MÍSTA, PROTO SI LETENKY REZERVUJTE VČAS! Pro každý let je tato cenová nabídka limitována na omezený počet míst.

Odlety z Auckland na Fidži: denně (spoj provozuje Air Pacific nebo Air New Zealand)

Odlety z Christchurch na Fidži: Neděle (spoj provozuje Air Pacific)

Lety Fidži - Soul a Soul - Praha / Vídeň a další evropská města na sebe bohužel někdy nenavazují, proto zájemci o let z Vídně se stopoverem během zpáteční cesty na Fidži někdy musí zůstat 1,5 dne (2 noclehy) v Soulu. V tomto případě si nocleh musíte obstarat sami na vlastní náklady. Tato denní zastávka se dá příjemně využít k návštěvě centra Soulu a jeho památek.
Jestliže se rozhodnete v Soulu zůstat déle, pak nocleh zajišťovaný Korean Air nelze nárokovat (nejedná se o nucenou zastávku při čekání na další spoj)

PS: Soul jsme sami navštívili, a proto našim klientům můžeme o této zastávce poskytnout stručné informace prostřednictvím informačního letáku (na vyžádání).

Spoje mezi Auckland - Fidži (od cca 400 NZD) nebo Christchurch - Fidži (od cca 450 NZD) zajišťuje Air Pacific a Air New Zealand.

Příklady tras letů se zastávkou na Fidži

Praha - Soul - Auckland / Christchurch - Fidži (stopover na x dní) - Soul - Praha

Vídeň - Soul - Auckland / Christchurch - Fidži (stopover na x dní) - Soul - Vídeň

Vídeň - Soul - Fidži (stopover na x dní) - Christchurch / Auckland - Soul - Vídeň

Kromě atraktivní ceny letenky jsou zde i další nezanedbatelné výhody:

 • Změna letenky zdarma (po odletu z Prahy/Vídně)
 • Možnost stopoveru na Fidži - za příplatek od cca 400 NZD (letenky v úseku Auckland - Fidži) a od cca 450 NZD (Christchurch - Fidži)
  Tuto zastávku na zpáteční cestě doporučujeme všem milovníkům koupání a tepla (Nový Zéland je proti všem představám relativně chladný). Příjemný odpočinek po poznávání krás Nového Zélandu.
  Na Fidži jsme navštívili desítku ostrovů a resortů, můžeme doporučit a provést rezervaci.
 • Nocleh v Soulu zdarma v ceně letenky
  Během zpátečního letu Nový Zéland - Praha/Vídeň je v ceně letenky nocleh v Soulu v hotelu dle aktuální situace, vždy minimálně 4*. V ceně je taktéž snídaně (nelze však vyžadovat konkrétní hotel ani konfiguraci pokoje).
  Během tohoto noclehu v Soulu si na hotel berete pouze příruční zavazadlo, vaše hlavní zavazadlo je již na Novém Zélandu odbaveno přímo do Evropy.
  Podle zkušeností nás i našich klientů je tento nocleh velmi vítanou možností k odpočinku a příjemné regeneraci během dlouhého letu do Evropy.

  Po příletu do Soulu kontaktujte transferovou přepážku v prvním podlaží letiště Incheon. Po předložení letenky budete nasměrováni k autobusu, který vás pohodlně odveze přímo do ubytování a ráno po snídani opět zpátky na letiště.

Lety s Korean Air jsou populární a často dlouho dopředu vyprodané, proto neváhejte a včas zažádejte o rezervaci.

+420 230 234 444

+420 603 299 699

Top