Home page / Kdo jsme / Náš tým NZ / Ing. Jana Pacáková

CESTOVNÍ KANCELÁŘ TRUE TRAVEL

Jana Pacáková

Ing. Jana Pacáková


True Travel Nový Zéland s.r.o. - zastoupení CK True Travel Ltd v ČR

Jana pochází z východních Čech a více než 15 let žije v krásné stověžaté Praze. 

Vystudovala ekonomii a management na VŠ VUT Brno a její pracovní kariéra se zaměřovala především na oblast obchodu a marketingu. Více jak 13 let vlastnila společnost JustIn, která se specializovala na řízení obchodních a marketingových projektů pro společnosti jako O2 Telefonica, Sony, PlayStation, Logitech, Apple apod.

Před několika lety se rozhodla prodat svou společnost a změnit směr své životní cesty. Procestovala Evropu a následně strávila rok na Novém Zélandu cestováním po obou ostrovech, studiem a poznáváním místní kultury. Tato země ji opravdu velmi okouzlila a to jak svou překrásnou a různorodou krajinou, ale především lidmi a jejich mentalitou.

Jana je nadšená studiem novozélandské historie a vzájemným seznamováním obou tak vzdálených kultur jako jsou právě ČR a NZ.

Ve svém volném čase Jana miluje procházky po horách a lesích, jízdu na kole nebo praktikování jógy kdekoliv v přírodě. Často se ráda zahloubá do příběhů české či světové historie nebo legend českých hradů a zámků.

Jana je vášnivou šiřitelkou „zelenějšího“ životního stylu, pro který se nadchla na Novém Zélandu a snaží se tuto inspiraci předávat v České republice.

Janu můžete potkat v naší pražské kanceláři, popřípadě kontaktovat na tel. +420 602 306 443 či přes e-mail: jana@truetravel.cz

Jana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková TruetravelJana Pacáková Truetravel

TÝM TRUE TRAVEL

+64 27 680 4747

+64 3 409 0960

Top