Home page / Kdo jsme / Náš tým Praha / Ing. Jana Pacáková

CESTOVNÍ KANCELÁŘ TRUE TRAVEL

Jana Pacáková

Ing. Jana Pacáková


True Travel Nový Zéland s.r.o. - zastoupení CK True Travel Ltd v ČR

Jana pochází z východních Čech a více než 15 let žije v krásné stověžaté Praze. 

Vystudovala ekonomii a management na VŠ VUT Brno a její pracovní kariéra se zaměřovala především na oblast obchodu a marketingu. Více jak 13 let vlastnila společnost JustIn, která se specializovala na řízení obchodních a marketingových projektů pro společnosti jako O2 Telefonica, Sony, PlayStation, Logitech, Apple apod.

Před několika lety se rozhodla prodat svou společnost a změnit směr své životní cesty. Procestovala Evropu a následně strávila rok na Novém Zélandu cestováním po obou ostrovech, studiem a poznáváním místní kultury. Tato země ji opravdu velmi okouzlila a to jak svou překrásnou a různorodou krajinou, ale především lidmi a jejich mentalitou.

Jana je nadšená studiem novozélandské historie a vzájemným seznamováním obou tak vzdálených kultur jako jsou právě ČR a NZ.

Ve svém volném čase Jana miluje procházky po horách a lesích, jízdu na kole nebo praktikování jógy kdekoliv v přírodě. Často se ráda zahloubá do příběhů české či světové historie nebo legend českých hradů a zámků.

Jana je vášnivou šiřitelkou „zelenějšího“ životního stylu, pro který se nadchla na Novém Zélandu a snaží se tuto inspiraci předávat v České republice.

Janu můžete potkat v naší pražské kanceláři, popřípadě kontaktovat na tel. +420 602 306 443 či přes e-mail: jana@truetravel.cz

TÝM TRUE TRAVEL

Pobočka Praha

Top