Home page / Kdo jsme / Náš tým NZ / Petr Škarka

CESTOVNÍ KANCELÁŘ TRUE TRAVEL

Petr Škarka

Petr Škarka


Externí průvodce CK True Travel Ltd., specialista na zájezdy za rybařením

Vášnivý a zkušený rybář na všechny způsoby, ostřílený cestovatel. Rybaření bylo a je naprosto spjato s jeho životem, při žádné cestě mu nesmí chybět prut v batohu... Během své kariéry v LRU (lov ryb udicí) se účastnil mnoho závodů v plavané, přívlači, mušce i v trojboji (muška, třpytka, plavaná). I když byl několikrát a opakovaně „na bedně", tak závodění zanechal a nyní si raději užívá klidu na rybách bez zbytečného stresu.

Nový Zéland navštívil čtyřikrát, dohromady zde strávil skoro dva roky. Během všech pobytů se věnoval výhradně rybaření a nachytal zde více ryb, než kdekterý novozélanďan za celý život... Většinu času strávil na řekách a jezerech Severního i Jižního ostrova, kde hledal ty nejlepší revíry. I proto jeho největší úlovky lososů či pstruhů obecných a duhových pocházejí právě z NZ. Jeho místní pýchou je v podvečer chycený 74cm pstruh duhový. Zkušený průvodce po rybářských lokalitách Nového Zélandu, vezme vás na svá tajná místa během některého z našich zájezdů za rybařením...

Kromě rybaření je aktivním dálkovým cyklistou, po Praze se přesouvá téměř výhradně na koloběžce. 
Pokud právě necestuje s prutem v ruce, najdete ho po večerech s kytarou či s mandolínou na folkových jam sessions...

Petr Škarka připravil zázemí českému reprezentačnímu týmu, který vyhrál na Mistrovství světa v Rotorua 2008, sám se ho spolu s týmem zůčastnil, kdy zajišťoval hladký průběh tréningu - více v referenci manažera rybářského týmu.

Referenci klientů, kteří s Petrem chytali na vybraných řekách Severního a Jižního ostrova si můžete přečíst zde.

Rybářský zájezd pod vedením Petra Škarky

Petr Škarka | Nový ZélandPetr SkarkaPetr SkarkaPetr SkarkaPetr SkarkaPetr SkarkaPetr Skarka

TÝM TRUE TRAVEL

+420 230 234 444

+420 603 299 699

Top