Antarktida - expedice z Nového ZélanduOblast, která je pro nás Středoevropany opravdu tím nejodlehlejším a zdánlivě nejhůře dosažitelným místem na Zemi…Ve spojitosti s touto lokalitou nám naše fantazie povětšinou vykreslí nekonečné plochy věčného ledu a sněhu, neutichající vítr a dvouciferné mínusové teploty…

Ano - skutečně tomu tak je, ale přesně ze stejného důvodu je “spodek” glóbu také naprosto unikátním, malým a izolovaným útočištěm pro některé ze zástupců jedné z nejbohatších a jedinečných oblastí divoké přírody na planetě.

A jak je to s tou dosažitelností? Dosud se na českém a slovenském trhu nabízely pouze výpravy tradiční cestou z Jižní Ameriky.

My vám - jako logické prodloužení našeho působení na Novém Zélandu - nyní nabízíme naprostou specialitu, a to expediční plavby na Antarktidu a Subantarktické ostrovy přímo z Nového Zélandu.

True Travel je prostřednictvím svého exkluzivního partnera držitelem veškerých potřebných povolení k přistání, tak aby se všichni klienti dostali na pevninu a břeh ostrovů dle daného itineráře. Cílem všech našich expedic je maximální příležitost pro všechny účastníky strávit čas na antarktické pevnině a jednotlivých ostrovech se špičkovými průvodci (přírodovědci) kteří do hloubky znají jak samotné ostrovy tak disponují perfektními znalostmi o zdejší divoké fauně a flóře.

Níže najdete naši kompletní a zcela unikátní nabídku expedic do oblasti Antarktidy a Subantarktických ostrovů. Detaily včetně podmínek cestování, délky, itineráře a cen jsou uvedeny pod jednotlivými zájezdy.Česky mluvící průvodce je na vyžádání k dispozici za příplatek.

Naše plavby do Rossova moře na palubě ledoborce Spirit of Enderby jsou velmi populární a běžně se stává že jsou plně rezervovány již ROK PŘEDEM!!!

Od ledna 2014 budou k dispozici plavby na dalším z ledoborců, na lodi Academic Shokalskiy pro jednorázové výpravy do Rossova moře s odletem 17. ledna. Kapacita je velmi omezená, napište si pro více informací.

Návštěva Antarktidy a Subanatarktických ostrovů je nejen vrcholem potěšení z návštěvy zcela unikátních míst - je to čest...
A nebudete zklamáni!

Partnerem našich expedic na Antarktidu a Subantarktické ostrovy se stal proslulý výrobce merino svršků - novozélandský ICEBREAKER. Do antarktických vod je potřeba opravdu DOBRÉHO prádla, a ovčí merino vlnu skutečně nic nenahradí

EXPEDICE NA ANTARKTIDU A SUBANTARKTICKÉ OSTROVY

Top