Home page / To nejlepší z Nového Zélandu / Sport / Jachting / Akaroa Fox II Sailing

Akaroa Fox II Sailing

Akaroa

Osídlení Akaroi Francouzskými, a následně Anglickými osadníky, zanechalo této vesničce půvabnou historickou atmosféru. Akaroa se nachází 75 km od Chrsitchurch a i díky své poloze uprostřed sopečných vrcholů na straně jedné a pobřeží s lehce přístupným přístavem na straně druhé, je významnou turistickou zastávkou mnoha cestovatelů.

Akaroa Fox II Sailing

Společnost Akaroa Fox II vlastní plachetnici FOX II, se kterou se můžete vydat na moře sledovat delfíny, tučňáky, albatrosy, lachtany a mnohé další. Díky pomalé rychlosti a tichosti lodi má Akaroa Fox II nejvyšší úspěšnost v nalezení a sledování delfínů. Za poslední 3 sezóny viděli účastníci výletu na plachetnici delfíny během každé plavby. Pokud byste během plavby nezahlédli delfíny, tak Vám společnost buď vrátí 100% vstupné, nebo nabídne další výlet zadarmo.

Cena: dospělí  NZ$ 75, děti (5-12 let) NZ$ 30, děti (mladší 5ti let) – zadarmo

Začátek: každý den 10:30 a 13:30 (prosinec-květen), plavba trvá zhruba 2 a půl hodiny

Možnost pronajmutí plachetnice pro soukromou plavbu.

Plachetnice nabízí pohodlnou plavbu až pro 30 pasažérů.

S sebou: sluneční brýle, opalovací krém, pokrývka hlavy, fotoaparát. V případě chladného počasí teplé oblečení (společnost nabízí extra bundy v případě ochlazení). Sedačky uvnitř plachetnice jsou vyhřívané.

Plavba: Každá plavba je plánované dle aktuálního počasí a stavu moře. Většina plaveb opouští přístav a vydává se do Pacifiku.

Rezervujte si svoji plavbu již nyní na info@truetravel.cz

Informace o společnosti

Webové stránky: http://akaroafoxsail.co.nz/

Telefon (na území NZ zdarma): 0800 369 7245

To nejlepší z Nového Zélandu

+420 230 234 444

+420 603 299 699

Top